جستجو فارسی ایرانی

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: گوگلی


افزایش سرعت دانلود گلکسی اس 9 در مقایسه با آیفون X

افزایش سرعت دانلود گلکسی اس ۹ در مقایسه با آیفون X

همه ما در هنگام خرید یک گوشی همراه معمولا به برخی از ویژگی ها بیش از سایر قابلیت ها توجه می کنیم مانند طراحی گوشی، دوربین، قدرت عملکرد و …

اما آیا به سرعت دانلود و آپلود فایل ها توسط گوشی توجه کرده اید؟

افزایش سرعت دانلود گلکسی اس 9 در مقایسه با آیفون X و قابلیت های دیگر آن

تازه ترین بررسی صورت گرفته نشان میدهد که گلکسی اس ۹، یکی از سریعترین گوشی های موجود در بازار از نظر دانلود و آپلود فایل هاست و به جرات می توانیم بگوییم که رده نخست را از این نظر در بین گوشی های همراه به خود اختصاص داده است.

تازه ترین تحقیق صورت گرفته توسط Ookala، نشان میدهد که گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس از نظر سرعت دانلود و استریم محتوا، در رده ای بالاتر از همه گوشی های همراه موجود قرار دارند.

افزایش سرعت دانلود گلکسی اس 9 در مقایسه با آیفون X و قابلیت های دیگر آن

این تفاوت در سرعت دانلود به اندازه ای رسیده که تصور می شود سرعت دانلود از طرفی اس ۹ حدود ۴۲ درصد بیشتر از همه گوشی های موجود است.

این سرعت، نتیجه استفاده از مودم CAT 18 LTE است که قادر است سرعت دانلود را به ۱٫۲ Gbps برساند. هر چند مسلما این امر به سرعت شبکه نیز بستگی دارد. این تحقیق حاکی از آن است که سرعت دانلود اس ۹ و اس ۹ پلاس حدود ۳۷ درصد بیشتر از آیفون X و ۱۷ درصد سریعتر از پیکسل ۲ گوگل و ۳۸ درصد نیز سریعتر از گلکسی S7 است.

افزایش سرعت دانلود گلکسی اس 9 در مقایسه با آیفون X و قابلیت های دیگر آن

گلکسی اس ۹ و گلکسی پلاس نه تنها از سرعت بسیار بالایی برخوردارند بلکه دارای بزرگترین پردازنده کوالکام به همراه ۴GB RAM  یا ۶GB به همراه حافظه ۶۴GB هستند. همگام با پیشروی تکنولوژی به سمت اینترنت ۵G، استفاده از شبکه های پیشرفته LTE به گوشی های همراه کمک می کند تا سرعتی معادل ۱Gbps داشته باشند.