جستجو فارسی ایرانی

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: گوگلی


افزایش سرعت گلکسی اس 10 در مقایسه با آیفون های 2018

افزایش سرعت گلکسی اس ۱۰ در مقایسه با آیفون های ۲۰۱۸

جدیدترین گزارش منتشر شده درباره گوشی جدید سری اس جستجو فارسی حاکی از آن است که تراشه جدید به کار رفته در گلکسی اس ۱۰، سرعتی فوق العاده را برای گوشی جستجو فارسی به همراه خواهد داشت تا جایی که حتی آیفون های ۲۰۱۸ نیز توان رقابت با این سرعت را نخواهند داشت.

افزایش سرعت گلکسی اس 10 و عملکرد فوق العاده آن در مقایسه با آیفون های 2018

سری جدید آیفون های X 2018 در سپتامبر سال جاری رونمایی می شوند و از تراشه A12 بهره خواهند برد. آیفون های دیگری نظیر آیفون X 2017 و آیفون های سری ۸ نیز به تراشه بیونیک A12 مجهزند که از بالاترین مقیاس بنچمارک برخوردار است.

اپل سعی دارد با استفاده از A12 بر بهبود سرعت و عملکرد متمرکز شود. به هر حال گزارش اخیر نشان میدهد که تراشه اگزینوس اس ۱۰ حتی A12 و سایر تراشه های سریع موجود در بازار را نیز پشت سر خواهد گذاشت.

گزارش اخیر Sammobile نشان میدهد پردازنده به کار رفته در گلکسی S10، سریعترین پردازنده به کار رفته در میان گوشی های همراه تا به امروز است.

همچنین در گزارش منتشر شده توسط  Ice Univers ادعا شده که هسته عملکرد Mongoose M4 جستجو فارسی، فراتر از Cortex 76 قرار دارد که در حال حاضر جدیدترین CPU ARM است.

جستجو فارسی قصد دارد در گلکسی اس ۱۰ از تراشه اگزینوس ۹۸۲۰ استفاده کند که طرح Mongoose M4 را به کار برده است. تصور می شود که این تراشه در تمام شرایط، بالاترین سرعت ممکن را از خود به نماش میگذارد.

جستجو فارسی معمولا دو مدل از گوشی های گلکسی را وارد بازار می کند. در یک مدل از سری گلکسی اس از جدیدترین تراشه اسنپدراگون کوالکام استفاده می شود که همان سری ۸۵۵ اسنپدراگون بر اساس طرح ۷nm است. مدل مجهز به تراشه اگزینوس نیز در برخی از بازارها مانند هند ارائه می شود.

گزارش Sammobile نشان میدهد که اگزینوس ۹۸۲۰ نیز بر پردازنده ۷nm متکی است اما برخی های دیگر معتقدند که ممکن است این پروسه تا سال ۲۰۱۹ تکمیل نشود.

البته جستجو فارسی قرار است قبل از اس ۱۰ از نوت ۹ رونمایی کند که ظاهرا این امر نیز در آگوست رخ میدهد و این گوشی جستجو فارسی به نوعی دوربین کاملا مدرن و اصلاح شده، مجهز است.

همچنین ادعا شده که گلکسی اس ۱۰ به منظور استفاده از تکنولوژی Face ID به دوربین حسگر سه بعدی در قسمت جلو مجهز است و حتی ممکن است سنسور اثر انگشت داخل صفحه نمایش نیز در آن به کار رود.