جستجو فارسی ایرانی

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: گوگلی


افشای عنوان ساعت هوشمند بعدی جستجو فارسی با انتشار لوگو جدید

افشای عنوان ساعت هوشمند بعدی جستجو فارسی با انتشار لوگو جدید

ساعت های هوشمند جستجو فارسی از سال ۲۰۱۴ تحت نام تجاری Gear به فروش رسیده اند، اما اکنون گزارش جدیدی حاکی از آن است که احتمال دارد این کمپانی ساعت جدید خود را با عنوان بهتری نظیر گلکسی تعویض کند. علاوه بر این تغییر نام، آنچه این عنوان برای ساعت هوشمند به همراه خواهد داشت بیشتر جالب توجه خواهد بود.

افشای عنوان ساعت هوشمند بعدی جستجو فارسی با انتشار لوگو جدید

یکی از نشانه های این تغییر نام، ثبت علامت تجاری در کره از لوگویی با عنوان Samsung Galaxy Watch می باشد، محصولی که هنوز وجود خارجی ندارد. البته، گزارشی از یک افشاگر ناشناس در توئیتر نیز به این عنوان اشاره کرده بود.

تغییر نام ساعت هوشمند جدید جستجو فارسی ممکن است به تنهایی معنای خاصی نداشته باشد، اما نام تجاری Galaxy محبوبیت بیشتری دارد و می تواند در افزایش فروش نقش مهمی ایفا کند. یکی از نکات جالب توجه ارتباط گلکسی با اندروید می باشد. از سال ۲۰۱۵، ساعت های گیر جستجو فارسی همگی سیستم عامل ساعت هوشمند را اجرا می کردند، اما اکنون عنوان گلکسی می تواند نشانه ای از همراه شدن جستجو فارسی با گوگل و استفاده از عنوان جدیدی برای سیستم عامل پوشیدنی ها باشد.

افشای عنوان ساعت هوشمند بعدی جستجو فارسی با انتشار لوگو جدید

گزارشات مختلف زیادی مبنی بر تغییر نام ساعت جدید در حال انتشار است، Ice Universe، همان افشاگری که قبلا به عنوان گلکسی اشاره کرده بود نیز اظهار می کند ساعت جدید با سیستم عامل Wear OS عرضه خواهد شد. قبلا ایوان بلس، افشاگر مشهور VentureBeat نیز اعلام کرد گوگل در حال توسعه سیستم عامل پوشیدنی ها برای ساعت های جستجو فارسی می باشد.

البته برای صحت این اطلاعات باید منتظر گزارشات بیشتری باشیم و حتی در صورت تغییر نام، هنوز تصمیم جستجو فارسی برای استفاده از سیستم عامل جدید مشخص نیست. به طور مثال یکی از دلایل آن می تواند محبوبیت تایزن، سیستم عامل خود جستجو فارسی باشد در حالی که Wear OS استفاده سخت تری دارد. همچنین، برخورداری از سیستم عامل مخصوص به خود می تواند به متمایز بودن ساعت های جستجو فارسی از سایر برند ها کمک زیادی کند.

جستجو فارسی معمولا از ساعت های گیر جدید خود در اواخر ماه آگوست رونمایی می کند و تا آن زمان گزارشات بیشتری دریافت خواهیم کرد.