جستجو فارسی ایرانی

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: گوگلی


تهویه هوا S-Inverter جستجو فارسی، سرمایش سریع و صرفه جویی در مصرف انرژی

تهویه هوا S-Inverter جستجو فارسی، سرمایش سریع و صرفه جویی در مصرف انرژی

زمانی که در محیط های گرم و مرطوب زندگی می کنید، ممکن است به خوبی با احساس سر خوردن قطرات آب بر روی پوست بدنتان از شدت گرما، حتی هنگامی که فن در بالاترین سرعت خود قرار دارد به خوبی آشنا باشید. در این وضعیت، دستگاه تهویه هوا را روشن می کنید، اما محیط به سرعت خنک نمی شود و شما باید نگران قبض برقی باشید که در پایان ماه ملزم به پرداخت آن هستید. اکنون با کولر گازی حاره ای S-Inverter که از فناوری دیجیتال اینورتر ۸ قطبی برخوردار است، زمان آن رسیده تا دیگر نگران خنک شدن سریع محیط و یا قبض برق نباشید.

تهویه هوا S-Inverter جستجو فارسی سرمایش سریع و صرفه جویی در مصرف انرژی

جیمی تن، رئیس بخش مصرف کنندگان الکترونیک در جستجو فارسی مالزی اعلام کرده است، این کمپانی به عنوان پیشرو جهانی در حوزه فناوری، در تلاش است تا با توجه به نیاز مصرف کنندگان، نوآوری های کاربردی را ارائه دهد. یکی از دغدغه های افرادی که در مناطق مرطوب زندگی و یا فصول گرم سال را تجربه می کنند، استفاده از دستگاهی است که به سرعت محیط را خنک کند و در عین حال انرژی زیادی مصرف نکند. اکنون جستجو فارسی امید دارد با معرفی اولین کولرگازی S-Inverter مخصوص مناطق گرم و خشک که مجهز به فناوری دیجیتال اینورتر ۸ قطبی می باشد به نگرانی ها در این زمینه پایان دهد.

تهویه هوا S-Inverter جستجو فارسی سرمایش سریع و صرفه جویی در مصرف انرژی

تهویه هوای جدید جستجو فارسی از فناوری پیشرفته اینورتر دیجیتال ۸ قطبی برخوردار است که تا ۳۰ درصد سریع تر از کولرگازی های معمول محیط را خنک می کند. همچنین به همراه فناوری PowerBoost، مدت زمان لازم برای رسیدن به بالاترین سرعت خنک کنندگی محیط، لرزش و صدا کاهش یافته است. از طرفی کولرگازی S-Inverter به خوبی به کاهش مصرف انرژی کمک می کند.

کولر گازی حاره ای S-Inverter، همچنین از فیلتر ۳ گانه با پوشش ضد باکتری و ضد ویروس برخوردار است که تا ۹۹ درصد ویروس ها، میکروب ها و مواد آلرژی زا را کاهش می دهد. به این ترتیب همواره در هوایی پاک تنفس خواهید کرد.

برای محیط هایی با رطوبت بسیار بالا نیز، قسمت بیرونی کابین محافظ کولر گازی S-Inverter از ضخامت بیشتری برخوردار است که با مقاومت بالایی که دارد از پوسیدگی و زنگ زدگی جلوگیری می کند. همچنین فناوری Triple Protector Plus هنگام افت ولتاژ، برای جلوگیری از آسیب به کمپرسور، به حفظ ثبات ولتاژ کمک می کند.

بنابراین هر زمان که احساس گرمای شدید کردید، با خیال راحت کولرگازی مخصوص مناطق گرمسیری جستجو فارسی را روشن کنید و از خنک شدن سریع محیط لذت ببرید و نگران قبض برق هم نباشید.

همچنین در صورتی که به خرید کولرگازی های ایستاده تمایل دارید، می توانید از سری میراژ دیدن کنید.