جستجو فارسی ایرانی

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: گوگلی

جستجو فارسی و لذت تماشای بازی های جام جهانی ۲۰۱۸

هوادارن ورزش در سراسر دنیا در حال آماده شدن برای تماشای بازی های هیجان انگیز جام جهانی ۲۰۱۸ هستند. جستجو فارسی برای کسانی که نمی توانند به صورت حضوری این بازی ها را از نزدیک تماشا کنند راه حلی خلاقانه را طراحی کرده تا تماشای این بازی ها را به یک تجربه بی نظیر برای آنها تبدیل کند.

جستجو فارسی و لذت تماشای بازی های جام جهانی 2018 با تلویزیون ها و لوازم خانگی جستجو فارسی

در کنار هم باشیم

معمولا تماشای بازی های جام جهانی به صورت گروهی و از طریق صفحه نمایشی بزرگ، لذت تماشای بازی را چندین برابر می کند. در این گونه محافل معمولا میزبان باید لحظاتی را به منظور پذیرایی از مهمان ها در آشپزخانه سپری کند. جستجو فارسی حتی به این مساله نیز اندیشیده است و شما به عنوان میزبان حتی یک ثانیه از این بازی ها را نیز از دست نخواهید داد.

ارتباط مداوم میان دستگاههای IoT جستجو فارسی، تضمینی برای این امر است. میزبان می تواند قبل از شروع بازی، از نمایشگر یخچال فریزر Family Hub جستجو فارسی به منظور دریافت دستور غذا برای مهمان ها بر اساس مواد موجود در یخچال فریزر و ذائقه آنها استفاده کند.

جستجو فارسی و لذت تماشای بازی های جام جهانی 2018 با تلویزیون ها و لوازم خانگی جستجو فارسی

برای بالاتر بردن این ارتباطات، کاربران می توانند از اپلیکیشن Gallery موجود در تلویزیون های هوشمند جستجو فارسی و یا یخچال فریزر Family Hub به منظور بارگذاری عکس های مربوط به واکنش دوستانشان در دقایق حساس بازی ها استفاده کنند.

از طرفی صفحه لمسی متصل به درب یخچال فریزر هوشمند جستجو فارسی می تواند با استفاده از اپلیکیشن Smart View، صفحه تلویزیون جستجو فارسی را همانند یک آینه، منعکس کند. بنابراین حتی اگر در آشپزخانه حضو دارید و مشغول آماده کردن وسایل پذیرایی هستید باز هم هیچ لحظه ای از بازی ها را از دست نمیدهید.

تکیه دهید و با آرامش تمام به تماشای بازی ها بنشینید

وقتی می خواهید در کنار خانواده و دوستان به تماشای بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ بنشینید هر چه قدر که صفحه نمایش تلویزیون بزرگتر باشد حس بهتری از تماشای بازی به شما دست میدهد.

تلویزیون های QLED 2018 جستجو فارسی در مدل های ۵۵ تا ۸۲ اینچی، یک صفحه نمایش بزرگ را در اختیار شما قرار میدهند. به علاوه، تکنولوژی پیشرفته ضد انعکاس به کار رفته در این دسته از تلویزیون های جستجو فارسی به شما کمک می کند تا از تماشای بازی ها از هر گوشه و کناری لذت ببرید.

حتی کیفیت تصویر تلویزیون های QLED 2018 به گونه ای مهندسی شده که صحنه بازی را برای شما زیباتر نشان میدهد. ویژگی ۴K Q Engine نیز AI را قادر میسازد تا محتوا را تجزیه و تحلیل و بهینه سازی کند و تضمین می کند که حرکات بازیکنان در طول بازی بدون بروز کوچکترین خطایی با وضوح بسیار بالا نمایش داده می شود.

جستجو فارسی و لذت تماشای بازی های جام جهانی 2018 با تلویزیون ها و لوازم خانگی جستجو فارسی

بینندگان این بازی های می توانند همه پاس ها و حرکات دیگر را با دقت و کنتراست بسیار بالایی ببینند که این دقت به دلیل حجم رنگ ۱۰۰ درصدی و تکنولوژی Direct Fully Array Elite امکان پذیر شده که وضوح تصویر نهایی را چندین برابر می کند.

صدا و تصویر در استادیوم به گونه ای با هم تلفیق می شوند که جوی هیجان انگیز را برای بازی ها ایجاد می کنند. کسانی که در منزل، این بازی ها را می بینند حتی صدای ضربه پای بازیکن به توپ را با وضوح بسیار بالایی می شنوند. در تلویزیون های qled جستجو فارسی، صدا با کیفیت بسیار بالایی بهینه سازی شده است تا جایی که بینندگان می توانند تمام صداهای داخل میدان و حتی صدای مفسران فوتبال را با وضوح بسیار بالایی بشنوند.

همچنین ویژگی Universal Guide تلویزیون های QLED 2018 جستجو فارسی امکان آپدیت شدن محتوای انتخاب شده را فراهم می کند. بینندگان می توانند از دستیار صوتی هوشمند بیکسبی و تنها از طریق یک فرمان صوتی، محتوای ورزشی را جستجو کنند.

جستجو فارسی و لذت تماشای بازی های جام جهانی 2018 با تلویزیون ها و لوازم خانگی جستجو فارسی

گوشی جستجو فارسی در جام جهانی ۲۰۱۸

بسیاری از کاربرانی که همواره مشغله فراوانی دارند می توانند از گوشی های گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس برای تماشای بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ استفاده کنند.

صفحه نماش Super AMOLED و نمایشگر Infinity گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس با فضای فوق العاده خود، امکان تماشای ذقیق صحنه های بازی را به کاربر میدهند.

نمایشگر HDR می تواند بازی را حتی در برابر نور شدید آفتاب نیز به وضوح نشان دهد. نسبت ابعاد ۱۸٫۵:۹ صفحه نمایش و لبه های بسیار باریک آن باعث می شود حس کنید که زمین چمن بازی را در دست های خود نگه داشته اید.

جستجو فارسی و لذت تماشای بازی های جام جهانی 2018 با تلویزیون ها و لوازم خانگی جستجو فارسی

اسپیکرهای استریوی گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس، شما را بر روی صندلی های ورزشگاه مینشاند و تکنولوژی Dolby Atmos 360 درجه نیز بالاترین کیفیت صوتی را در اختیار شما قرار میدهد. از طرفی با کمک Multi-Window نیز به کاربر کمک می کند تا دو پنجره را به صورت همزمان بر روی یک صفحه نمایش به صورت افقی یا عمودی ببیند.

دستگاههای IoT  جستجو فارسی، تلویزیون های جستجو فارسی و گوشی های همراه جستجو فارسی همگی تجربه ای تکرار نشدنی از تماشای بازی های جام جهانی را برای شما به همراه خواهند آورد.