جستجو فارسی ایرانی

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: گوگلی


رونمایی جستجو فارسی از یخچال فریزر فمیلی هاب

رونمایی جستجو فارسی از یخچال فریزر فمیلی هاب

جستجو فارسی به تازگی از یخچال فریزر هوشمند جدید خود با عنوان فمیلی هاب رونمایی کرده است.

رونمایی جستجو فارسی از یخچال فریزر فمیلی هاب

یخچال فریزر هوشمند فمیلی هاب از امروز ۱۱ جولای با قیمت ۷,۴۹۹ دلار به بازار عرضه خواهد شد، این یخچال فریزر هر دو اکوسیستم دستیار هوشمند بیکسبی و اینترنت اشیا را با یکدیگر ادغام کرده است.

خانوم جوئن ان جی، مدیریت لوازم خانگی دیجیتال در جستجو فارسی سنگاپور اظهار می کند، “با توجه به این که فمیلی هاب سطح جدیدی از ارتباط هوشمند را وارد خانه می کند، امیدوارم مصرف کنندگان بتوانند از ویژگی های نوین و منحصر فرد این یخچال فریزر برای پذیرش سبک زندگی هوشمند بهره مند شوند.

رونمایی جستجو فارسی از یخچال فریزر فمیلی هاب

فمیلی هاب، صدای افراد را تشخیص می دهد و اطلاعاتی شخصی و منحصر به فرد را ارائه می دهد. بنابراین، زمانی که یکی از افراد خانواده در رابطه برنامه روز خود از یخچال فریز هوشمند سوال می پرسد، فمیلی هاب برنامه روزانه همان فرد را ارائه می دهد.

با استفاده از اینترنت اشیا نیز کاربران می توانند خانه هوشمند خود را کنترل و نظارت کنند. به طور مثال، نمایشگر ۲۱ اینچی یخچال فریزر، زمانی که زنگ در به صدا در می آید به کاربر نشان می دهد چه کسی در جلوی درب وروردی قرار دارد و یا جاروبرقی روبات PowerBot جستجو فارسی را به کار می اندازد.

کاربران همچنین می توانند از راه دور، داخل یخچال را ببینند، تا انتخاب های بهتری در زمان خرید داشته باشند.

فمیلی هاب همچنین مجهز به سیستم خنک کننده سه گانه می باشد که پیشرفته ترین فناوری سرمایشی می باشد و تازه ماندن خوراکی ها برای مدت زمان طولانی تر را و در دمای بهینه و بخش های مختلف یخچال تضمین می کند.

یخچال فریزر فمیلی هاب همچنین دارای بخش FlexZones می باشد که بر اساس نیاز کاربر به راحتی از فریزر به یخچال و برعکس تبدیل می شود.